Icardi’den Wanda Nara’ya aşk dolu evlilik kutlaması


Süper Lig’in gol kralı sarı kırmızılı takımın oyuncusu Mauro Icardi, aşka geldi. Ünlü isim, Wanda Nara ile evliliklerinin 10. yılını kutladı.

Icardi eşi Wanda Nara ile romantik pozlarını sosyal medya hesabından paylaşarak duygu dolu mesajına da şu notu düştü.

PAHA BİÇİLEMEZDİ

“Bugün, evliliğimizin on yılını kutlarken, kendimi paylaştığımız inanılmaz yolculuğu düşünürken buluyorum. Bu on yıl sevginin, sabrın ve büyümenin bir kanıtıydı ve her an senin yanında paha biçilemezdi.

HARİKA BİR AİLE KURDUK

Evlendiğimiz günü dün gibi hatırlıyorum. Sana doğru yürürken ve dünyamı aydınlatan o gülümsemeyle seni görmekten duyduğum mutluluk hala hayatımın en değerli anlarından biri. O günden beri kahkaha, sevgi ve hepsinden önemlisi harika bir aile kurduk.

Sen olağanüstü bir annesin. Çocuklarımıza nasıl baktığını ve sevdiğini görmek beni hayranlıkla dolduruyor. Sınır tanımayan bir şefkatin ve bana her gün ilham veren bir gücün var. Miniklerimize aşıladığınız değerler ve nezaket sizin ne kadar harika bir insan olduğunuzu yansıtıyor.

ZAMANI VE KELİMELERİ AŞAN BİR AŞKI BULDUM

Her gün yanımda olduğun için şükrediyorum. Zor zamanlarda koşulsuz desteğiniz ve mutlu zamanlarda bulaşıcı sevinciniz hayatı güzel ve dolu bir yolculuğa dönüştürüyor. Ortağım, sırdaşım ve en iyi arkadaşımsın. Sende, zamanı ve kelimeleri aşan bir aşkı buldum.

Bu on yıl sadece bir başlangıç. Geleceğin bizim için getireceği her şey için heyecanlıyım, henüz gerçekleştirmemiz gereken tüm hayaller ve paylaşacağımız anlar için. Olduğun kişi olduğun, beni olduğun gibi sevdiğin ve ailemizin en önemli parçası olduğun için teşekkür ederim.

Seni kelimelerin anlatamayacağı kadar çok seviyorum ve birlikte geçirdiğimiz her gün için mutlu hissediyorum. Bir on yıl daha ve daha nice yıllara sonsuz aşkımı, adanmışlığımı ve sonsuz şükranlarımı sunuyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir